MINIPORTAL- Projekt 9.1.2

Projekt 9.1.2 „Dolnośląska szkoła liderem projakościowych zmian w polskim systemie edukacji”

Czas trwania projektu -  01.01.2010 - 30.11.2011.

Projekt realizowany był w ramach Priorytetu IX Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.1 Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty Poddziałanie 9.1.2 Wyrównywanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.